Додаткова гарантія

Додаткова гарантія – це гарантія, яку Ви отримаєте після реєстрації серійного номера свого стабілізатора напруги Quant (вказаний на етикетці на боковій панелі S/N: A0.0.0000.00). Таким чином, основна гарантія (5 років) та додаткова гарантія (до 5 років) – сумуються!

Тут ми пропонуємо Вам поділитися інформацією про стабілізатор напруги та інформацією про свій особистий досвід від його використання. Ця інформація буде для нас дуже важлива з точки зору забезпечення кращої якості технічного обслуговування саме Вашого апарату і збільшення довговічності експлуатації нашої продукції в цілому!

У випадку, якщо Ви втратили “Інструкцію користувача” в якій був гарантійний талон – не хвилюйтесь! Зареєструйте серійний номер свого стабілізатора та отримайте не лише “Додаткову гарантію”, але й електронну гарантійну книжку, яка буде зберігатись в нашій базі даних!

На вашу email адресу буде надіслано пароль.

Ваші особисті дані будуть використані нами для контролю доступу до вашого акаунту та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності

Registering for this site allows you to access your order status and history. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time. We will only ask you for information necessary to make the purchase process faster and easier.
Увійти