Заявка на сервісне обслуговування продукції Quant

Якщо у Вас трапився гарантійний/негарантійний випадок, то відправте несправний стабілізатор в офіційний сервісний центр Quant. Нам важливо отримати максимально повну та точну інформацію про несправність. У зв’язку з цим (по можливості) просимо Вас відзняти коротке відео з якого нам буде зрозуміло причину несправності. Відео відправте на електронну пошту: quant.ua.online@gmail.com

 

 

В будь-яких невизначених ситуаціях телефонуйте за номером +38(098)527-98-88


 

Додаткова гарантія

Додаткова гарантія – це гарантія, яку Ви отримаєте після реєстрації серійного номера свого стабілізатора напруги Quant (вказаний на етикетці на боковій панелі S/N: A0.0.0000.00). Таким чином, основна гарантія (5 років) та додаткова гарантія (до 5 років) – сумуються!

Тут ми пропонуємо Вам поділитися інформацією про стабілізатор напруги та інформацією про свій особистий досвід від його використання. Ця інформація буде для нас дуже важлива з точки зору забезпечення кращої якості технічного обслуговування саме Вашого апарату і збільшення довговічності експлуатації нашої продукції в цілому!

У випадку, якщо Ви втратили “Інструкцію користувача” в якій був гарантійний талон – не хвилюйтесь! Зареєструйте серійний номер свого стабілізатора та отримайте не лише “Додаткову гарантію”, але й електронну гарантійну книжку, яка буде зберігатись в нашій базі даних!

A password will be sent to your email address.

Ваші особисті дані будуть використані нами для контролю доступу до вашого акаунту та для інших цілей, описаних у нашій політика конфіденційності

Реєстрація на цьому сайті дозволяє отримати доступ до статусу та історії вашого замовлення. Ми будемо запитувати лише інформацію, необхідну для прискорення та спрощення процесу покупки.

Увійти