Відгук про стабілізатор напруги Quant-7 від Галяпа Андрія

Не працювала пічка, мерехтіло освітлення, а цифрове телебачення постійно втрачало сигнал. Після придбання стабілізатора Quant-7 обладнання працює нормально. Побажання для розробників – зробіть в меню перегляд статистики не тільки про максимальну напругу, але й мінімальну.

Відгук про трифазний стабілізатор напруги Quant-16,5 від Андрія

Відгук про стабілізатор напруги Quant-16,5 який змонтований в цеху по виготовленню металопрофілів. На об’єкті були збої устаткування по причині різких стрибків напруги. Після встановлення стабілізатора напруги на кожну фазу – нормальна робота виробничого обладнання відновилась.

Деталі у повному відеовідгуку.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5,5 від Федорко Остапа

Придбали інверторний стабілізатор напруги для лікарні швидкої допомоги у м. Львів. Стабілізатор забезпечує стабільну роботу рентген-апарату для проведення нейрохірургічних операцій на хребті (вартість близько 3 млн грн). Детальна інформація про обладнання, яке споживає напругу через стабілізатор, наведена у повному відеовідгуку.

Відгук про інверторний стабілізатор напруги Quant-11 від Шароградського Олексія, м. Вінниця

Навантаження на мережу в холодний період велике, періодично напруга в моєму будинку падає до 195-200 В. Зупинився на інверторному стабілізаторі Quant-11, так як інверторна технологія стабілізує напругу та захищає обладнання набагато якісніше. Quant-11 підключив таким чином, щоб була можливість використовувати його в квартирі, а за потреби переносити в гараж для використання з інверторним стабілізатором, компресором тощо. Стабілізатор Quant-11 ідеально працює з інверторним зварювальним апаратом, що продемонстровано у повному відеовідгуку: https://youtu.be/OXjU6zAg4_8

Відгук про інверторний стабілізатор напруги Quant-7 від Уляни, Neolaser, м.Львів

Ми придбали дану модель інверторного стабілізатора напруги Квант на 7 кіловат для нашого центру лазерної епіляції Neolaser. Ми працюємо у Львові на вулиці Скельній 3/2, це є стара частина міста де традиційно погана напруга а також спостерігаються часті її стрибки бо поруч проходить тролейбусний маршрут. Збивалась програма на медичному обладнанні Medicalaser і часто горіли лампочки в приміщенні. Квант 7 купили весною 2020 року. Дуже задоволенні покупкою тому і погодились надати ще й відеовідгук компанії Квант: https://youtu.be/t9jnfmfw22o

Відгук про трифазний стабілізатор напруги Quant-42 від ТОВ “АЛЬТЕН ІНВЕСТ”

Виготовлення енергоефективних вікон на ТОВ “АЛЬТЕН ІНВЕСТ” за технологією компанії LEITZ здійснюється на станку PRO-MASTER 7225 (споживана потужність 22 КВт, пікове навантаження до 42 КВт). Оскільки для безпомилкової роботи силових електронних частин потрібно якісне електроживлення, то з цією метою ми придбали трифазний стабілізатор напруги Quant-42. До установки стабілізатора часто спостерігались просадки по напрузі, тому станок PRO-MASTER 7225 переходив в режим захисту. Після установки трифазного стабілізатора Quant-42 спостерігаємо постійну стабільну напругу, а станок не переходить в режим захисту, обладнання працює стабільно.

Перегляньте повний відеовідгук за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Xxzqs7t68TQ

Відгук про стабілізатор напруги Quant-11 від Сергія Новодворського

Придбав інверторний стабілізатор, оскільки в моєму селі немає стабільної напруги в мережі (перепади від 160 до 240 В). Частина техніки вийшла з ладу, проте тепер завдяки стабілізатору Quant проблема вирішена – я не переймаюсь за роботу глибинного насосу, морозильної камери та холодильника, посудомийної машини та духової печі, пралки. Сумарне навантаження в моєму домі – 17 КВт, проте одночасно моя побутова техніка не вмикається, тому я обрав модель на 11 КВт.
Оскільки я поціновувач якісної музики, яку прослуховую на HI-FI обладнанні, то саме інверторний стабілізатор може забезпечити рівномірну напругу 220 В.

Прошу також переглянути мій повний відгук в відеоформаті за ось цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wHfBaBlvZ7E

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Світущак Романа

Використовую цей стабілізатор напруги виключно для нормалізації зарядного струму для електроавтомобіля Tesla Model S 90D. До будинку приведено три фази, одну з яких я виділив для зарядної станції перед якою і стоїть Quant-14. Спочатку в мене була модель Quant-11. Оскільки, у вечірній час вхідна напруга просідає до 160 В, я обміняв з доплатою на Quant-14. Тепер все працює чудово.

Прошу також переглянути мій повний відгук в відеоформаті за ось цим посиланням: https://youtu.be/OXu8QT9LvQY

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5.5 від ПП “Патар”, м. Рівне

Наше ливарне підприємство придбало модель Квант на 5.5кВт для лабораторії в якій знаходиться прилад для спектрального аналізу чавуну. Оскільки це високоточний повірений прилад, то нам був потрібний стабілізатор що видає надзвичайно точну напругу на виході.

Використовуємо стабілізатор вже пів року. За проханням виробника, зняли відео про його роботу: https://youtu.be/nj0pwnFPB-U

Відгук про стабілізатор напруги Quant-9 від Пацули Юрія

Придбав цю модель стабілізатора весною 2020 року. Звісно що сумнівався брати чи не брати, проте часті збої в роботі пральної машини та холодильника мене вже просто “дістали”. Крім того, я мешкаю поза межами містами та маю власну майстерню. Постійно користуюсь дрелькою, болгаркою, шліфмашинкою, зварювальним апаратом – що додатково просаджує електромережу. Тому домашній побутовій техніці було не солодко. Детальніше запрошу переглянути мій відеовідгук за ось цим посиланням: https://youtu.be/YKyH54TyjVE

Відгук про стабілізатор напруги Quant-5.5 від Федоренко Антона

Інверторний стабілізатор напруги Quant-5,5 змонтований в коридорі приватного будинку в м.Боярка, Київської обл. Стабілізатор був придбаний по причині завищеної вхідної напруги яка призводила до не коректної роботи побутової техніки, навіть до виходу її з ладу.

Відгук про стабілізатор напруги Quant-14 від Лозинського Руслана

Інверторний стабілізатор напруги Quant-14 змонтований на об’єкті в с.Зимна Вода, львівської області. Стабілізатор напруги захищає домашні прилади а також сприяє швидкій зарядці електромобіля Volkswagen e-Golf з розміром АКБ 24 кВтг.

Якщо Ви не в курсі, то інверторний стабілізатор напруги Quant це сучасний стабілізатор, який знищує стрибки вхідної напруги раніше, ніж, вони потраплять на вихід стабілізатора. Таки чином забезпечується 100% захист обладнання яке слід захистити.